סדרת "מסע ישראלי"

סדרת המסע הישראלי של יקב בוטיק ויתקין מאופיינת ביינות צעירים וטעימים להפליא בעלי גוף בינוני, פירותיות מודגשת ואופי מתמסר ונגיש כבר עם יציאתם לשוק.  כל יינות "מסע  ישראלי" מורכבים מבלנדים של כרמים וזנים שונים ומיועדים לצריכה יומיומית.

הבלנדים, ייחודיים כתמיד בהתאם לסגנון יקב ויתקין, מציגים שילובי זנים בלתי שגרתיים, בסגנון ים-תיכוני מובהק המתאים להפליא למטבח המקומי, למזג האוויר ולאופי הישראלי המיוחד.

הכרמים פזורים בכל חלקי הארץ, ומכאן שם הסדרה המייצגת מסע פיזי ברחבי הארץ. מסע שמטרתו בציר הענבים המיוחדים מכל אזור. מענבים אלו אנו מרכיבים את הבלנד הסופי ויוצרים יין רענן ונגיש ועם זאת עשיר בארומות וטעמים.

סיבה נוספת לשם הסדרה המיוחד- היא המסע הישראלי הפרטי של אנשי היקב ליצירת סגנון היין המקומי כפי שזה בא לידי ביטוי  בפילוסופיה הייננית והאנושית של אנשי יקב ויתקין.

יינות סדרת מסע ישראלי זכו לתגובות נלהבות בארץ ובעולם. הדבר מתבטא כמובן במדליות וציונים לשבח אך החיזוקים האמיתיים מגיעים מהאנשים, אוהבי יין ישראלי.

אנשים רבים בוחרים לרכוש את היין במסעדה ובחנות - רק בגלל שמו - המכיל את המילה ישראל בתוכו ואחר כך מתאהבים כמובן ביין עצמו. גם בעולם, במדינות אליהן מיוצאים יינות היקב הפך שם הסדרה לפופולארי- ולא רק בגלל שהוא מכיל את מקור היין: An Israeli Journey.

יקב ויתקין במסע אל יין ישראלי מקורי ומרגש 

זה התחיל כמסע בין הכרמים לגילוי הענבים המתאימים ביותר והמשיך כמסע לגילוי של היין הישראלי ואולי ללידתו של סגנון יין ישראלי ייחודי ולאזור המזרח התיכון. 

בסדרת "מסע ישראלי" 3 יינות: אדום, לבן וורוד.